ჩვენი მიზანია, რაც შეიძლება მეტი ახალგაზრდა მოვიცვათ რეგიონებიდან, მნიშვნელოვანი გამოცდილებისა და ხარისხიანი განათლების მისაღებად, - შაკო ჩხეიძე, ევროპულ-ქართული ინსტიტუტის აღმასრულებელი დირექტორი
ახალგაზრდების გაძლიერებაზე, მათი სამოქალაქო ცხოვრებაში ჩართულობის გაუმჯობესებაზე, მოსწავლეებისა და სტუდენტებისთვის უკეთესი განათლების პირობების და შესაძლებლობების განვითარებაზეა ორიენტირებული პროგრამები, რომლებსაც ევროკავშირის და ევროპის სხვა პარტნიორი ქვეყნების მხარდაჭერით, ევროპულ-ქართული ინსტიტუტი ახორციელებს; რატომ არის მნიშვნელოვანი საქართველოსთვის, რომ ეს პროგრამები არ გაჩერდეს და ხელი შეუწყოს ლიდერთა ახალი თაობის ჩამოყალიბებას, - ჩვენს კითხვებს პასუხობს ევროპულ-ქართული ინსტიტუტის აღმასრულებელი დირექტორი, შაკო ჩხეიძე.
1059fm · ჩვენი მიზანია, რაც შეიძლება მეტი ახალგაზრდა მოვიცვათ რეგიონებიდან, მნიშვნელოვანი გამოცდილებისა და ხარისხიანი განათლების მისაღებად, - შაკო ჩხეიძე, ევროპულ-ქართული ინსტიტუტის აღმასრულებელი დირექტორი