შენი საუკეთესო მომავლისთვის
ევროპულ გარემოში ყოფნამ, უფრო მეტად დამარწმუნა ჩემს შესაძლებლობებში - მარიამ ლაშხია
ზუგდიდელი მარიამ ლაშხია, დღეს Erasmus Mundus-ის ერთობლივი სამაგისტრო პროგრამის სტიპენდიატია. მანამდე, თსუ - ს საერთაშორისო ურთიერთობების მიმართულების საბაკალავრო პროგრამის პარალელურად, გაიარა სტაჟირებები სხვადასხვა ორგანიზაციაში, იყო ევროკავშირის მიერ დაფინანსებული აკადემიური და მოხალისეობრივი პროგრამების მონაწილე.
ამბობს, რომ ევროპულმა გამოცდილებამ უჩვენა, რომ ბევრად მაღალი პოტენციალი აქვს და მეტი თავდაჯერებულობა შესძინა. დღეს იმედი აქვს, რომ საფრთხე არ შეექმნება ქვეყნის ევროპულ პერსპექტივას და იმ შესაძლებლობებს, რომლებიც ახალგაზრდებს აქვთ საქართველოში.ეს რადიოგადაცემა მომზადდა ევროკავშირისა და გაეროს განვითარების პროგრამის ფინანსური მხარდაჭერით. მის შინაარსზე პასუხისმგებელია მხოლოდ [ავტორი] და შესაძლოა არ ასახავდეს ევროკავშირისა და გაეროს განვითარების პროგრამის შეხედულებებს.
This programme was produced with the financial support of the European Union and UNDP. Its contents are the sole responsibility of [AUTHOR] and do not necessarily reflect the views of the European Union and UNDP.